Чудові продукти для чоловічої шкіри

Ви – це те, що ви їсте. Ви постійно чуєте цю фразу – і не дарма. Якщо ви їсте тонну нездорової їжі, ви почуватиметеся і виглядатимете як нездорова людина. Але якщо ви їсте продукти з високим вмістом поживних речовин, ви почуватиметеся на мільйон баксів.

Ваша дієта може особливо сильно вплинути на здоров’я вашої шкіри. Деякі продукти харчування багаті потужними поживними речовинами, які допомагають боротися зі старінням, зволожують шкіру і підтримують здоровий колір обличчя. Ось лише кілька продуктів, які кожен чоловік має включити до свого продуктового списку:

Шоколад

Шоколад сповнений потужних антиоксидантів, відомих як флавоноли, які, як було показано, зменшують зморшки та інші ознаки старіння. Це не означає, що ви маєте налягати на нездорові страви, як-от шоколадне морозиво і шоколадний торт. Ви маєте обирати темний шоколад, у якому, як правило, міститься найбільша кількість цих важливих поживних речовин. І це само собою зрозуміло, але дотримуйтесь поміркованості. Шоколад містить багато калорій через вміст жирів, тому його надмірне вживання може призвести до небажаного збільшення ваги.

Полуниця

Ці червоні, солодкі фрукти – ідеальна закуска для боротьби з пристрастю до солодкого і підтримки здоров’я шкіри. Чому? Відповідь знову – антиоксиданти. Насичена вітаміном С, полуниця захищає шкіру від пошкодження вільними радикалами та іншими шкідливими речовинами, що можуть призвести до старіння шкіри. Яскраво забарвлені фрукти взагалі корисні для шкіри. Ознайомтеся з нашою добавкою Advanced Antioxidants для отримання аналогічних переваг.

Лосось

Ця високо шанована риба містить чудову антивікову зброю: омега-3. Доведено, що жирні кислоти омега-3 забезпечують низку переваг, включно з еластичністю шкіри, здоровим серцем і кращою розумовою концентрацією. Тунець і скумбрія також містять цю дивовижну поживну речовину. Якщо риба вам не до смаку, скористайтеся фармацевтичною добавкою з омега-3 для чоловіків.

Мигдаль

Мигдаль також містить жирні кислоти омега-3, але в ньому ще більше жирних кислот омега-6 (кон’югована лінолева кислота). Дослідження показують, що CLA може допомогти поліпшити зовнішній вигляд вашої шкіри і значно поліпшити ріст м’язів. Попередження: Як і шоколад, мигдаль містить багато калорій. Тому ми рекомендуємо вживати не більше однієї жмені на день, щоб уникнути набору ваги.

Зелений чай

Це скоріше напій, ніж продукт харчування, але він так само важливий, як і все інше. Багато хто віддає перевагу пити зелений чай замість кави, тому що він бадьорить без зайвого кофеїну. Але чи знаєте ви, що він також може знизити ризик появи дрібних зморшок і в’ялості шкіри? Цей багатий антиоксидантами напій має бути обов’язковим у ранковому раціоні кожної людини. Зелений чай також є одним з основних рослинних інгредієнтів нашого мультивітаміну.