Найкращий час для подорожей до Азії

Азія охоплює весь азіатський континент і може бути розділена на шість регіонів: Центральна Азія, Південна Азія, Східна Азія, Південно-Східна Азія, Західна Азія, а також регіон Близького Сходу і Північної Африки – Північна Африка і Близький Схід. Плануючи поїздку на цей прекрасний континент, наповнений такою кількістю різноманітних країн, культур і кухонь, важливо знати, коли найкраще їхати в Азію, щоб відповідним чином спланувати свій маршрут. Ось більш детальна інформація про найкращий час для відвідування кожного регіону Азії та поради про те, як максимально використати свою відпустку після прибуття в пункт призначення.

Зима (грудень – березень)

Зимовий сезон у більшості регіонів Азії припадає на період з грудня по березень, і цей час часто розглядається як низький сезон для туризму. Однак є кілька переваг подорожей у цей час, про які ви, можливо, не знаєте. Для початку, перельоти в цей час дешевші, ніж в іншу пору року. Але навіть якщо ціни вищі, все одно можна відвідати деякі азіатські країни в цю пору року. У Таїланді та В’єтнамі сезон дощів припадає на різні періоди року (Таїланд: травень-жовтень; В’єтнам: червень-листопад), тож вам може пощастити з відвідуванням цих двох країн поза вологими місяцями. З іншого боку, у Південній Кореї та Японії зими доволі м’які, тож відвідування цих країн у цей час буде просто чудовим.

Весна (березень – травень)

Весна в Азії принесе вам прекрасні квітучі вишневі дерева і парки, що вирують життям. Погода має бути досить теплою для активного відпочинку, але не надто спекотною для довгих прогулянок. Це чудовий час для сімей або пар, які шукають романтичний відпочинок, а також для тих, хто хоче познайомитися з культурою зблизька й особисто.

Зима (грудень – лютий)

Якщо ви шукаєте менш багатолюдні місця, зима в Азії може вам підійти! Хоча це, можливо, не найоптимальніший сезон для активного відпочинку, такого як піші прогулянки і серфінг, він ідеально підходить, якщо ви хочете відвідати місцеві музеї і храми без черг. Крім того, в цю пору року ціни на проживання в готелях найнижчі.

Літо (травень – серпень)

Клімат в Азії залежить від регіону. Взимку (листопад – лютий) у Пекіні та Шанхаї прохолодно, а в Бангкоку та Сінгапурі спекотно. Весна (березень – травень) у Китаї – сезон дощів, але в інших регіонах тепло і сухо. Влітку (червень – серпень) температура в усіх регіонах підвищується, хоча за можливості краще уникати сезону мусонів. Осінь (вересень – листопад) характеризується м’якою погодою на більшій частині континенту, з більш прохолодними днями і ночами, ніж в інші сезони.

Осінь (вересень – листопад)

Осінь в Азії може бути сухою і курною, але також ясною і сонячною. Літня спека вже минула, а до зими ще кілька місяців. Можливо, така погода не підходить для пляжного відпочинку, але вона ідеальна для відвідування історичних місць або для знайомства з містами. Температура коливається від максимумів у середині 30-х років до мінімумів у 20-х роках, що робить осінь чудовою порою року для відвідування.

Позасезонне відвідування чудово підходить для країн із холодним кліматом
Хоча зима може бути популярним часом для відвідування, є деякі переваги відвідування в непіковий час. У непіковий час ціни нижчі, а натовпи туристів менші. Ви також зможете познайомитися з культурою регіону в більш автентичній формі, оскільки місцеві жителі більш доступні.