Найкращі фільми про волейбол

Давайте будемо чесними. Фільми про волейбол не такі популярні, як фільми про інші види спорту. Ви можете легко знайти фільм про футбол, баскетбол або бейсбол. Але знайти хороший фільм про волейбол може бути досить складно. Саме тому ми вирішили розібратися в цій темі і знайти найкращі фільми про волейбол, які зацікавлять вас і зможуть навчити чогось про цей прекрасний вид спорту.

Любителі волейболу, представляємо вам список найкращих фільмів про волейбол усіх часів.

Сезон чудес (The Miracle Season, 2018)

The Miracle Season, 2018

Фільм “Сезон чудес” – один із найкращих фільмів про волейбол. Цікаво те, що цей фільм заснований на реальній історії. Керолайн Фаунд – капітан волейбольної команди Iowa City West High School. Команда непереможна, і вони розраховують на новий успіх. Очікування досить високі. Під час вечірки Керолайн вирішує потайки відвідати свою матір Еллін у лікарні, де її лікують від раку. Того ж вечора сама Лайн гине в аварії на мопеді, залишивши всю громаду в жалобі. Ніхто не хоче грати без неї. Тренер середньої школи Айова-Сіті Вест змушує дівчаток продовжувати грати, а новим капітаном стає Келлі Флілер – одна з найкращих подруг Кароліни Фаунд.

Король повітря: повернення (Air Bud: Spikes Back, 2003)

Air Bud: Spikes Back, 2003

Ласкаво просимо до Фернфілда. У цьому місті живе дивовижний пес Бадді. Канікули тільки починаються. Найкраща подруга Андреа їде до Каліфорнії. Андреа хоче відвідати її якомога швидше. Але є одна проблема. У неї не вистачає грошей. Тому вона вирішує доглядати за домашніми тваринами, але цього недостатньо. Інший спосіб заробити гроші – участь у турнірі з пляжного волейболу. Вона почала тренуватися з хлопчиком із сусіднього району. Бадді хоче допомогти своєму господареві та приєднується до команди.

Чудова комедія від Disney, яка зацікавить будь-кого, не лише любителів волейболу. Фільм, також відомий як “Ейр Бад 5”, був знятий у 2003 році режисером Майком Саутоном.

Залізні леді (Iron Ladies, 2018)

Iron Ladies, 2018

Цей тайський фільм доволі дивовижний. У сюжет цієї комедії важко повірити, але це дійсно сталося. Це історія про групу друзів, які є або геями, або трансвеститами. Мон – один із головних героїв та Юнг не можуть потрапити до волейбольної команди. Їх постійно ігнорує тренер через їхню зовнішність. Через деякий час місцева команда змінює тренера. Мон і Чжон якимось чином утверджуються в команді, але їм важко знайти друзів. Більшість гравців не хочуть грати з ними, і вони йдуть. Через це два хлопці вирішують знайти своїх старих транссексуальних друзів з коледжу, щоб створити свою власну волейбольну команду. Команда складається з Віт, Піа і Нонг.

Вони щосили намагаються виграти чемпіонат Таїланду, але чи вдається їм це? Щоб дізнатися це, ви повинні подивитися цей фільм. Якщо вам сподобається, є навіть продовження “Залізні леді 2”.

Перехід подачі (Side out, 1990)

“Бічний вихід” – американський комедійно-драматичний спортивний фільм 1990 року про пляжний волейбол. Студент юридичного факультету Монро Кларк приїжджає до Каліфорнії. Замість того щоб працювати, він проводить день, граючи у волейбол і підбираючи дівчат. Після того як Монро зустрів “короля пляжу”, він вирішує взяти участь у змаганнях із пляжного волейболу. Термін “бічний аут” відноситься до застарілого правила у волейболі, згідно з яким переможне очко могла набрати тільки команда, що подає. Режисером фільму виступив Пітер Ісраельсон.

Фактор удару (Impact Point, 2008)

Після того як Келлі Рейєс та її подруга по команді програли матч Асоціації професіоналів волейболу, якийсь журналіст Холден Грант хоче взяти у Келлі інтерв’ю. Він стверджує, що важливіше те, що говорять переможені, ніж те, що говорять переможці. Після інтерв’ю вони обидва вечеряють і проводять ніч разом. Дівчину, яка виграла у команди Келлі, вбивають, і злочинець тікає з місця злочину. Келлі замінює дівчину і бере участь в іншому турнірі. У підсумку Келлі опиняється в небезпеці. Вбивця перебуває поруч…

Усе, що є в тебе (All you’ve got, 2006)

Фільм “Усе, що в тебе є” був знятий телеканалом MTV. Це історія про суперництво між волейбольними командами “Фантоми” та “Мадонни”. Коли ці дві команди стикаються, це призводить до великої катастрофи. Габбі Еспіноза – капітан команди Cathedral High Phantoms. Вона втратила свою матір, а нещодавно втратила й батька. До команди “Фантоми” вступають три дівчинки з протилежної команди. Спочатку вони не подобаються іншим членам команди. Це приводить тренера в лють, і він виголошує промову про спільну роботу в команді. Незабаром після цього дівчата починають тепло ставитися одна до одної і водночас виграють гру за грою.

Цей спортивний/драматичний фільм знятий режисеркою Німою Барнетт, а в головних ролях знялися Сіара Гарріс і Едрієнн Бейлон. Чи варте воно того? Чесно кажучи, мені не сподобався цей фільм, але ви маєте подивитися його, щоб зробити свій власний висновок.

Стаття написана у співпраці з сайтом https://fitpower.com.ua.