Антикризовий ремонт iPhone 11 — де замовити у Києві

Оскільки iPhone 11 є далеко не новою моделлю, термін гарантійного обслуговування, як правило, вже завершився. Але навіть за наявності гарантії, вона поширюється далеко не на всі види ремонту. Зокрема найпоширеніші поломки, такі як тріщини на склі, розбита матриця або пошкоджений корпус, користувачам доводиться усувати за свої гроші.

Платний ремонт в офіційних сервісних центрах коштує дуже дорого. Понад те, ремонт зазвичай займає багато часу. Адже користувачів навіть на кілька годин розлучитися зі своїм смартфоном вкрай складно. У неофіційних СЦ ремонт коштує дорожче, проте найчастіше вони відмовляються від складних видів робіт чи навіть не надають гарантії.

Що робити власникам iPhone 11? Рекомендуємо звернутися до великої компанії з гарною репутацією та вигідними умовами. У Києві такою компанією є iFix — понад десять майстерень, які працюють у різних районах на лівому та правому березі. Кожна майстерня обладнана найсучаснішим професійним обладнанням. Відмінна репутація та величезна кількість позитивних відгуків у мережі також підтверджують, що iFix можна довіряти.

На окрему увагу заслуговує швидкість обслуговування. Ремонт у середньому триває близько 20 хвилин. Більше часу потрібно лише для складних операцій, таких як заміна елементів материнської плати. При цьому вартість ремонту iPhone 11 можна назвати антикризовою.
В окремих ситуаціях фахівці iFix можуть запропонувати як оригінальні деталі, так і доступніші, але при цьому теж якісні репліки, що дозволяє зменшити ціну ремонту.

Важливі переваги СЦ iFix

Крім вищевказаних моментів, СЦ iFix має також кілька інших важливих переваг, з якими вам варто ознайомитися:

  • майстерні компанії розташовані біля станцій метро, що полегшує доставку смартфона;
  • компанія надає послугу терміновий ремонт для клієнтів, яким необхідно отримати свій відремонтований смартфон максимально швидко;
  • запчастини завжди є на складі, що також прискорює швидкість обслуговування;
  • на всі деталі та роботу фахівці дають велику гарантію;
  • в штаті є досвідчені фахівці в галузі програмного забезпечення, які швидко усунуть проблеми, пов’язані з софтом;

Професійна діагностика iPhone 11 здійснюється безкоштовно при замовленні ремонту.

Який ремонт iPhone 11 виконають СЦ iFix

Завдяки професійному оснащенню, а також високій кваліфікації фахівців, ви можете звернутися до СЦ iFix з будь-якою поломкою iPhone 11. Найчастіше власники даного смартфону скаржаться на такі несправності, як:

  • сильне зношування АКБ;
  • пошкодження екрана чи корпусу;
  • проблеми з роз’ємом;
  • не працюють динаміки тощо.

Щоб замовити ремонт, достатньо заповнити форму на сайті компанії та подати заявку.