Найдорожча порода кішок у світі

Кішки повсюдно підкорюють серця людей за свою незалежність, ласку, грайливість і чарівність.

Найдорожчою породою кішок є екзотично чудова Ашера. Їхня медіанна ціна становить 75 000 доларів, а максимальна 125 000 доларів. Компанія, розташована в Каліфорнії, займається розведенням цієї породи кішок, яких налічується всього близько 100 особин на рік. Це велика, доброзичлива кішка з характером, що нагадує собачий.

Кішка, яка очолює список найдорожчих кішок у світі, насправді частково африканський леопард, частково африканський сервал і частково домашній таббі. Вона також відома своєю пристрастю до ковдр із підігрівом.

Хоча ціни на одну й ту саму породу кішок можуть варіюватися, вартість кішки виставкової якості завжди буде набагато вищою, ніж домашньої, і тим паче, якщо її використовують для розведення.

Попит на визнані, дизайнерські та нові породи кішок великий, тому вони мають таку високу ціну придбання. Їхня вартість також пов’язана із забезпеченням правильного родоводу, підтвердженням результатів перевірки здоров’я, компенсацією за процес розведення і за певні забарвлення шерсті.

Безліч чинників відіграє роль у продовженні ліній найдорожчих порід кішок, особливо якщо вони отримані від авторитетного заводчика.