Як створити робочу атмосферу вдома: кімнатні рослини

Сучасний світ поступово відмовляється від класичних офісів на користь роботи з дому. Останні зміни у світі змусили працівників переглянути свою політику, і як виявилося, робота з дому є вкрай вигідною як для працівників, так і для компаній. Однак, для кожного спеціаліста виникає питання про створення робочої атмосфери вдома.

Для досягнення максимальної ефективності ваш робочий простір повинен стимулювати вас до дій і давати можливість відпочити за рахунок споглядання прекрасного. Створення робочої атмосфери вдома не так складно, а з включенням елементів прекрасного вам може допомогти https://donpion.ua/plants-2/. Але як рослини пов’язані з роботою?

Насправді все дуже просто. Кімнатні рослини виконують одразу декілька функцій. По-перше, такі рослини здатні покращити стан повітря у вашому кабінеті, що само собою є дуже корисним. По-друге, яскраві кімнатні рослини здатні залучити вашу увагу у той момент, коли ви берете відпочинок від роботи. Таким чином, ставши власником кімнатної рослини та розмістивши її у своєму “офісі”, ви зможете підвищити свою ефективність без шкоди для себе. Але як обрати кімнатну рослину для досягнення бажаного ефекту?

Яка вибрати кімнатну рослину для кабінету?

Почати варто з того, що немає майже жодної різниці, яку саме рослину ви оберете. Сама суть розміщення рослини полягає в тому, щоб вам було з чим перемістити свій кут уваги та отримати короткостроковий медитативний ефект в перервах між роботою. Тож у цьому випадку купувати певний вид не має особливого сенсу.

Обираючи кімнатну рослину, варто звернути увагу на суб’єктивні параметри. Їх перелік виглядає наступним чином:

  • Наявність улюблених видів рослин
  • Улюблені кольори
  • Складність догляду за обраною рослиною

Крім перелічених факторів, варто також звернути увагу на кількість вільного простору у кімнаті, оскільки деякі рослини розвиваються дуже швидко та можуть досягати великих розмірів. Однак, якщо ви шукаєте рослину для “кабінету” не вдома, а, наприклад, у саду, цей параметр втрачає свою важливість.

Розміщення рослин у робочому просторі – це лайфхак, яким компанії користуються вже кілька десятиліть. Завдяки контрасту кольорів, така рослина притягує увагу та надає можливість розслабитися навіть посеред дуже напруженого дня. Таким чином, рослина в робочому просторі виконує одразу кілька функцій, як практичні, так і певним чином психологічні.

Обрати рослину, яка зможе радувати вас під час роботи та відпочинку, ви можете завітавши до каталогу Don Pion. Там на вас чекає широкий асортимент рослин та приємні ціни.