Як проводиться професійна чистка зубів

Навіть при регулярному правильному чищенні зубів з плином часу накопичується зубний камінь та наліт. Частинки їжі, бактерії та мінеральні сполуки утворюють шар, який призводить до неприємного запаху, ризику утворення карієсу, тьмяності зубів. Коли потрібна чистка зубів, ціна (Київ) у професійній стоматології Ukrainian Dentist Club цілком виправдана. Ігнорування цієї процедури призводить до багатьох негативних наслідків.

Які етапи передбачає процедура професійної чистки зубів

Професійна чистка зубів в умовах стоматологічної клініки проводиться з використанням спеціалізованого обладнання. Процедура виконується в декілька послідовних етапів:

  1. застосування ультразвукового скалера для видалення твердого нашарування під яснами, у важкодоступних ділянках ротової порожнини;
  2. нанесення абразивної суміші для зняття зубного нальоту;
  3. обробка зубів спеціальними апаратами Profiflex або Air Flow, які генерують потужний струмінь води, повітря та соди для видалення нальоту під високим тиском;
  4. завершальне полірування зубів абразивними пастами для отримання глянцевого стану, а також для запобігання подальшому швидкому утворенню каменю;
  5. нанесення на зуби захисного гелю з вмістом фтору.

Професійна чистка зубів не є уніфікованою процедурою. Залежно від кількості накопиченого каменю та нальоту, стану ротової порожнини підбирається індивідуальна методика чищення. Якщо виникає потреба, паралельно проводиться пломбування зубів фотополімерними пломбами або встановлення керамічних накладок.

Переваги професійної чистки зубів

Вкладення у чистку зубів професіоналами цілком виправдовує себе, адже дозволяє уникнути суттєвих проблем у майбутньому. Якщо ігнорувати накопичення зубного каменю, він стає сприятливим середовищем для розвитку карієсу. В такому випадку лікування буде значно тривалішим та коштуватиме більше. Регулярне видалення зубного нальоту дає можливість уникнути пародонтиту та інших запальних патологій ясен, підтримувати природний відтінок зубів, мати естетично привабливу посмішку.

Слід зазначити, що професійна чистка зубів забезпечує косметичний ефект. Однак при змінах форми чи розміру зубів, появі щілин, розтріскуванні зубної емалі потрібна більш дієва процедура. Художня реставрація зубів допоможе у відновленні їх функціональності та в отриманні красивої посмішки. А спеціалісти стоматологічної клініки Ukrainian Dentist Club гарантовано забезпечать ефективність та безпеку процедури.