Як прискорити метаболізм

Щоб перетворити своє тіло на жироспалювальну машину, необхідно прискорити метаболізм. Що швидший метаболізм, то більше калорій – і жиру – ви спалюєте. На щастя, прискорення метаболізму – це не ракетобудування. Використовуючи ці способи прискорення метаболізму, ви зможете домогтися максимального спалювання жиру і отримати струнку, підтягнуту статуру.

У цій статті ми розповімо як прискорити метаболізм і спалити більше жиру

Додавайте в їжу більше спецій

Капсаїцин – сполука в гострому перці та інших пряних продуктах, що надає їм гостроти, – допомагає прискорити метаболізм, викликаючи термогенний ефект в організмі. Спеції можуть підвищувати температуру тіла, що, своєю чергою, збільшує частоту серцевих скорочень. Це збільшення частоти серцевих скорочень призводить до прискорення метаболізму. Однак не перестарайтеся з гострими стравами – калорії все ще рахуються, тому тарілка з 20 крильцями – це перебір. Подібний термогенний ефект для прискорення метаболізму можна отримати, приймаючи чоловічі жироспалювачі.

Нарощуйте м’язи

М’язи потребують більше енергії для підтримання, ніж жир, тому що більше у вас м’язів, то більше калорій витрачає організм. Щоб наростити м’язи і прискорити метаболізм, вам слід збільшити споживання білка, вживати правильні чоловічі харчові добавки і виконувати тренування на опір. Чоловічі спортивні харчові добавки, такі як креатин і сироватковий протеїн, допоможуть максимально збільшити ваші зусилля в тренажерному залі для значного збільшення сили та м’язової маси. Добавка CLA для чоловіків також допоможе стимулювати ріст м’язів і спалювати більше жиру.

Снідайте

Ми не можемо не підкреслити важливість сніданку. Важливо, щоб ви з’їли цей прийом їжі, тому що він “порушує піст” – ваше тіло потребує енергії після голодування всю ніч після сну, а сніданок допомагає зупинити катаболічні процеси, які можуть коштувати вам цінної м’язової маси. Наявність чогось у шлунку насамперед вранці допомагає прискорити обмін речовин на весь день, що залишився. Ранкове тренування також може допомогти прискорити обмін речовин.

Уникайте алкогольних напоїв

Коли настають вихідні, так приємно розслабитися за келихом пива або іншого напою. У той час як рідкісні алкогольні напої не принесуть великої шкоди в довгостроковій перспективі, будь-які інші напої можуть значно уповільнити ваш метаболізм. Крім уповільнення метаболізму, алкоголь також може стимулювати апетит. Поєднання великого апетиту і знижених заборон – це рецепт для дієтичної катастрофи. Обмежте споживання алкоголю і тримайтеся подалі від жирної їжі з бару, щоб зменшити кількість споживаних калорій.

Більше спіть

Ще один спосіб прискорити метаболізм – вимкнути телевізор і лягати спати раніше. Нестача сну може вплинути на гормони, що регулюють апетит і обмін речовин, а також сприяти виникненню проблем із чоловічою шкірою, таких як вугрі. Прагніть спати 7-8 годин, коли це можливо, щоб прискорити метаболізм. Навіть періодичний сон може допомогти.

Пийте зелений чай

Як і гостра їжа, зелений чай сприяє прискоренню метаболізму. Однак користь зеленого чаю для чоловіків не обмежується тільки втратою ваги. Зелений чай містить антиоксиданти, які можуть допомогти вашій шкірі та загальному здоров’ю. Антиоксидантні властивості зеленого чаю допомагають боротися з вільними радикалами, які можуть спричиняти передчасні ознаки старіння, такі як зморшки і тонкі лінії.

Будьте активні

Це не викликає сумнівів, але багато хто з нас нехтує цим. Вам не потрібно купувати абонемент у спортзал, щоб почати спалювати більше калорій. Маленькі зрушення, як-от підйом сходами, їзда велосипедом на роботу або просто паркування трохи далі, ніж зазвичай, допоможуть прискорити обмін речовин. Ви навіть можете спалювати калорії за своїм робочим столом!

Більше почитати про тренування да харчування можна на сайті https://fitsyla.com.ua.