Як гарно заплести накладне волосся

Накладне волосся є комплектом пасмів різної ширини, які можна закріпити самостійно для створення додаткового об’єму або довжини. Накладні пасма нерідко використовуються для виконання оригінальних плетінь, пучків та хвостів. Розглянемо ефектні та нескладні варіанти, а тим, хто ще не знає, де купити накладне волосся, рекомендуємо заглянути в каталог інтернет-магазину Zirkova – https://zirkova.com.ua/ua/g497916-volosy-zakolkah.

Незвичайна коса з накладного волосся

При правильній фіксації місця кріплень накладного волосся невидні, а значить ви можете використовувати їх для створення плетінь. Для низької легкої коси закріпіть пасма і зберіть усю масу волосся в низький хвіст на потилиці. Для цієї зачіски вибирайте резинку в колір, щоб зробити її максимально непомітною.

Відокремте невелике пасмо, яке надалі використовуватиметься для закриття резинки в основі. Більшу частину (хвіст) розділіть на 4 рівні пасма. Кожне пасмо, яке виявляється крайнім ліворуч або праворуч, перекидайте зверху. Одночасно трохи витягайте крайні петельки, щоб коса виглядала об’ємнішою. Пасмо, що залишилося, можна також заплести в косу і обернути навколо основи, закривши резинку.

Комбінація коси та хвоста з накладним волоссям

Для створення цієї зачіски закріпіть накладне волосся, розділіть на окремі пасма і накрутіть за допомогою плойки діаметром 25 мм. Розберіть пасма пальцями і збризкайте сольовим спреєм, за рахунок якого зачіска виглядатиме більш текстурною.

Відокремте пасмо у обличчя з одного боку і оформіть його в об’ємну косу з витягнутими бічними петельками. Кінчик закріпіть невеликою силіконовою резинкою. Масу волосся, яка залишилася, підніміть і зберіть в середній хвіст. За допомогою шпильок в основі хвоста зафіксуйте косу, вільний кінець оберніть навколо. В результаті у вас повинна вийти бічна об’ємна коса, яка йде від обличчя до хвоста і обертає його зверху.

Пучок з накладного волосся з косою

Для цієї зачіски знадобиться перукарський «бублик», пара резинок і невидимка. Закріпіть накладне волосся і зберіть його в середній хвіст. Кінчик хвоста просмикніть в «бублик» і посуньте його до основи. Поступово розподіліть волосся і надягніть зверху другу резинку. Всі вільні хвости можна оформити в хвіст або джгут і обернути навколо основи пучка. Цей варіант зачіски — гарне рішення для тих, у кого не вистачає своєї довжини волосся для створення пучка.