Готелі в Закарпатті

Який природний бренд найкращим чином характеризує туристичну сферу Закарпаття? Спеціалісти стверджують, що дивовижна природа та гірське повітря – це, звісно, дуже важливо, але найбільше приваблюють туристів у готелі в Закарпатті та Ужгороді саме термальні та мінеральні води. Хочете дізнатися, що пропонує в цьому напрямку санаторний комплекс «Деренівська купіль»? Ми розкажемо вам із задоволенням!

Склад мінеральної води

З артезіанських свердловин, які розташовані безпосередньо на території цього оздоровчого комплексу в Карпатах та Ужгороді, на глибині майже 650 м видобувають три види найцінніших вод:

  • мінеральну, що має назву «Закарпатська 1»;
  • термальну, яка зветься «Закарпатська 2»;
  • питну, назва якої співпадає з назвою санаторію – «Деренівська Купіль».

Більш того, на цій самій території розташований завод, який розливає всі ці види вод по пляшках та продає по всій території країни і навіть за її межи. Головне, що в процесі розливу зберігаються переважна більшість природних властивостей цієї води, які і роблять її такою цілющою. Вся справа в тому, що в цій воді багато кремнію, також її склад є джерелом багатьох мікроелементів, солей та мінералів. Саме завдяки цьому вона є настільки популярною серед українців та іноземців, які дбають про своє здоров’я.

Цінність бювету

Але це не єдина можливість для усіх бажаючих насолодитися цією мінеральною водою. На території найкращого готелю Закарпатті в Ужгороді «Деренівська Купіль» розташований комфортний бювет з мінеральними водами. В ньому створена гостина затишна атмосфера, а через панорамні вікна можна із задоволенням спостерігати створений спеціалістами цього санаторію ландшафтний парк. А ще така вода ще більш цілюща та корисна, ніж та, яка розливається по пляшках. Спеціалісти стверджують, що до її складу входять деякі сполуки, час існування яких вимірюється годинами після видобутку. Тобто тут, у воді, яку ви отримаєте в бюветі, вони ще існують, а ось у пляшці – вже ні. І таку воду можна пити всім членам сім’ї, навіть малим дітям та старим людям.

А для того, щоб від її споживання була максимальна користь, пропонується зразу після приїзду до санаторію та поселення відвідати лікаря. Він запропонує здати аналізи, щоб потім розробить програму реабілітації з урахуванням вашого стану здоров’я та наявних або потенціальних проблем.

Ми впевнені, що вам обов’язково сподобається подібний відпочинок, адже він дозволяє системно та якісно відновити сили та енергію у найкоротшій термін. Усі турботи і негаразди залишаються за межами спа-готелю, в якому ви вирішите зупинитися.

Як організувати якісний відпочинок в Україні?

Багато хто вважає, що на території нашої країни відпочити на вищому рівні неможливо. Мовляв, сервіс не такий, умови не такі, все не таке. Але санаторний комплекс «Деренівська Купіль» спростовує такі напади, бо у них все саме такого рівня, як того вимагають найвибагливіші відвідувачі. Що саме мається на увазі?

  • Можливість забронювати проживання у будь-якому типі готелю: звичайному «Ірисі», апартамент-отелі або spa-готелі найвищого рівня.
  • Наявність конференц-залів та умови для проведення різноманітних типів заходів для будь-якої кількості відвідувачів.
  • При бажанні можна скористатися послугами центрів краси та відпочинку, де можна посеред зими зануритися у теплі термальні води.

І це далеко не все, чим вас зможуть здивувати в цьому місці! Якісне здорове харчування, наявність аквазоні та місць для заняття фітнесом, велика кількість місць для прогулянок – як ви бачите, цей список можна доповнювати  знову и знову. Більш детально про всі особливості відпочинку та ціни в готелі в Закарпатті та Ужгороді «Деренівська Купіль» можна дізнатися через їх сайт. Приїжджайте до цього готельного комплексу – і ми впевнені, що ви будете до нас повертатися ще і ще раз!