BAS Малий бізнес та BAS Бухгалтерія ПРОФ: як вибрати найкраще для вашої справи

Щоб обрати правильну програму, давайте розглянемо дві популярні системи – BAS Малий бізнес та BAS Бухгалтерія ПРОФ. Обидві програми допомагають зробити роботу підприємців і бухгалтерів простішою та ефективнішою. Програма BAS Малий бізнес включає управління продажами, закупівлями, складом і фінансами. Бо основна мета – зробити бізнес більш організованим і продуктивним. Вона підходить для невеликих компаній, які потребують простого інструменту для управління. А BAS Бухгалтерія ПРОФ спеціально створена для ведення бухгалтерського обліку. Тобто усе, що пов’язано з автоматизованим обліком фінансів, нарахуванням зарплат, сплатою податків і складанням звітів.

BAS Бухгалтерія ПРОФ ідеальна програма для бухгалтерів і фінансових менеджерів, які хочуть мати надійний інструмент для точного обліку

Якщо бізнесу необхідна спеціалізована система, яка зосереджена лише на бухгалтерському обліку, дане рішення стане ідеальним. BAS Бухгалтерія ПРОФ (https://a4.com.ua/bas-buhgalteriya-dlya-ukrainy/) не включає функції управління продажами або складом, але пропонує розширені можливості для обліку фінансів і складання звітів.

Основні відмінності «бухгалтерської програми» з BAS Малий бізнес полягають у тому, що ця комплексна система дозволяє контролювати всі процеси від закупівель до продажів і фінансів. Рішення ідеально підходить для малих підприємств, які потребують повного управління всіма аспектами діяльності. Конфігурація вирішує елементарні завдання по автоматизації роботи і відрізняється, приміром:

·  Простим і зрозумілим для користувачів інтерфейсом;

·  Зручними формами для ведення обліку документації;

·  Можливістю складання індивідуальних графіків з виконання робіт;

·  Наявністю функції перевірки ходу виконання завдань;

·  Формуванням собівартості і вартості продукції на основі різних параметрів;

·  Звітністю з продажу, що складається в залежності від заданих характеристик;

·  Мінімальним CRM-функціоналом.

Між системами існують і фінансові відмінності. Приміром, BAS Малий бізнес зазвичай має вищу вартість впровадження, бо там є більше функцій і потрібно більше часу на налаштування. В свою чергу, BAS Бухгалтерія ПРОФ має нижчу вартість впровадження, швидше налаштовується і простіша у використанні, що робить її доступнішою для підприємств з обмеженим бюджетом.

Якщо вашому бізнесу потрібна висока гнучкість та адаптація до змін – обирайте BAS Малий бізнес! Система забезпечує високу можливість до масштабування. Це означає, що система буде рости разом з вашим бізнесом. Особливо велику користь вона принесе для компаній, які планують розширення або зміну бізнес-процесів. Натомість, BAS Бухгалтерія ПРОФ буде менш гнучка в контексті масштабування, але усе, що стосується бухгалтерського обліку, вона виконає ідеально. Наприклад, функціонал програми відображатиме у бухгалтерському обліку весь цикл роботи підприємства:

·  купівлю-продаж товарів та послуг;

·  взаєморозрахунки з контрагентами;

·  операції з грошовими коштами;

·  облік кадрів та розрахунок заробітної плати;

·  виробничу діяльність;

·  операції роздрібної торгівлі;

·  формування регламентованої звітності.

Отож, незалежно від вашого вибору, обидві системи підвищать ефективність роботи вашого підприємства, але вибирайте рішення, яке найкраще підходить під ваші потреби.