Більшість сучасних жінок, які піклуються про своє здоров’я, дуже уважно ставляться до вибору нижньої білизни. Вони розуміють, що цей прихований від сторонніх очей предмет гардеробу виконує одразу декілька важливих функцій. Нижня білизна не тільки є гігієнічним прошарком між шкірою та одягом, вона ще й виконує надважливу функцію терморегуляції. Крім того, правильно обрана жіноча нижня білизна, комплекти для особливих подій або сну, стануть справжньою прикрасою, відкоригують особливості вашої фігури та подарують впевненість у собі.
Нижня білизна: що саме до неї відноситься
Для більшості людей нижня білизна – це комплекти, які складаються з бюстгальтеру та трусиків. Насправді ж, різновидів сучасної жіночої білизни набагато більше. До неї також відносяться:
- корсети;
- пеньюари та боді;
- колготки та панчохи;
- пояси та підв’язки;
- комбінації та зручна білизна для сну;
- термобілизна.
Крім того, жіноча нижня білизна розрізняється ще й за своїм призначенням. Вона може мати коригуючі властивості, бути призначеною для особливих подій, повсякденною або спортивною. Якщо ви хочете купити комплект жіночої білизни та носити його із задоволенням, треба правильно вибрати модель, яка підходить саме вам.
Види жіночих трусиків і бюстгальтерів
Звичайно, основними та найбільш чисельними елементами з усього різноманіття нижньої білизни є трусики і бюстгальтери. Вони виготовляються з різних тканин, мають різноманітну форму та крій. Існує більше ніж 10 видів жіночих трусиків, найпопулярнішими серед яких є класичні повсякденні сліпи, частково відкриті бразиліана та максимально відкриті стрінги. Часом важко зрозуміти одразу відмінності між деякими з них та купити комплект жіночої білизни, який буде сидіти ідеально. У будь-якому разі, варто пам’ятати, що без примірки зрозуміти, чи підходить вам ця модель, дуже важко.
Бюстгальтери – також дуже різнопланова та важлива деталь жіночого гардеробу, призначена, в першу чергу, для того, щоб підтримувати груди. Поділ бюстгальтерів на види відбувається:
- за формою та типом чашки (щільні з поролону, м’які з бавовни чи еластичної тканини, напівпоролонові);
- конструкцією (на кісточках, без кісточок, безшовні або зі швами);
- фасоном (класичні з повною чашкою, «Анжеліка», бандо, бюстьє, спортивні тощо).
Бретелі на бюстгальтерах можуть бути розташовані по-різному. Існують фасони для носіння під спортивні майки, а також моделі-трансформери зі змінюваним положенням бретелів.